Dzień Niepodległości Ukrainy – symbol woli, jedności i niezłomności naszego narodu. Dzień ten przypomina nam o znaczeniu pokoju, który jest najwyższą wartością w życiu każdego człowieka i kraju.
Na drodze do niepodległości i wolności Ukrainy stanęliśmy przed wieloma wyzwaniami, ale zawsze ważne było dla nas wsparcie i pomoc przyjaciół. Szczególne podziękowania składamy naszym polskim braciom i siostrom, którzy otworzyli swoje serca i ramiona Ukraińcom, którzy znaleźli się w trudnych czasach wojny.
Historia pokazuje, że znaczenie przyjaźni i współpracy między narodami jest nieocenione. Polacy wspierają i otwierają drzwi tysiącom Ukraińców, dając im możliwość poczucia bezpieczeństwa i ochrony w czasie wojny. Ta niezrównana solidarność i pomoc stała się przykładem dla świata.
Wspólnie świętujemy niepodległość i zabiegamy o pokój na naszej ziemi. Niech nasze stosunki z Polską nadal będą źródłem wzajemnego wsparcia, przyjaźni i nadziei na wspólną przyszłość.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczyniają się do rozwoju przyjaznych stosunków i pokoju między naszymi krajami. Niech Dzień Niepodległości przyniesie każdemu z nas inspirację do bycia szczęśliwym, dawania dobra i zachowywania pokoju!
Chwała Ukrainie! Chwała bohaterom! 🇺🇦🕊️