Witam!

Jestem Lidia Andriichuk, praktykującym psychologiem. Mam 40 lat, z czego 16 pomagam ludziom budować zdrowe relacje z partnerem, sobą i światem wokół siebie.

Zapraszam na:

👉 Psychoterapię: indywidualną, grupową, ukierunkowaną na różne problemy, takie jak depresja, lęki, przemoc w rodzinie, uzależnienia, problemy z relacjami.

👉 Konsultacje dotyczące rozwoju osobistego: pomoc w określeniu swoich wartości i potrzeb, opracowanie strategii rozwoju osobistego, poprawa samooceny i pewności siebie.

👉 Konsultacje dotyczące spraw rodzinnych: pomoc w rozwiązywaniu problemów z relacjami, dynamiką rodzinną i komunikacją.

👉 Konsultacje dotyczące rodzicielstwa: pomoc w rozwoju zdrowych relacji z dziećmi, porady dotyczące rozwiązywania problemów w wychowaniu, wsparcie rodziców w okresie kryzysu w rodzinie.

👉 Konsultacje dla nastolatków i dzieci: pomoc w rozwiązywaniu problemów w szkole i otoczeniu społecznym, rozwijanie umiejętności społecznych, poprawa samooceny i pewności siebie.

👉 Szkolenia i seminaria: nauka różnych technik i umiejętności psychologicznych, na przykład szkolenia z zarządzania stresem, szkolenia z poprawy pewności siebie, szkolenia z rozwoju umiejętności przywódczych itp.

💥 W mojej pracy stosuję podejście integracyjne, czyli korzystam z idei, metod i teoretycznych założeń różnych podejść psychologicznych. Każda osoba jest unikalna, a takie podejście jest wystarczająco elastyczne i daje możliwość stosowania metod pracy, które będą skuteczne dla Ciebie i Twojego konkretnego problemu.

🫶 Moja praca opiera się na troskliwym podejściu do uczuć klienta, bezpieczeństwie i szacunku.

👉 Czas trwania konsultacji – 1 godzina

 

☎️ Możesz się umówić na konsultację pod numerem telefonu: +48 792 663 840